Робота в Канаді ,Еміграція  
Робота в Канаді ,Еміграція

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ У престижному коледжі + РОБОТА У фешенебельних МІСЦЯХ ВІДПОЧИНКУ У КАНАДІ!!
Оволодіти англійською мовою на престижних курсах. А після закінчення працювати на одному з відомих курортах класу люкс, заробляючи, отримавши західний досвід роботи та рекомендації від канадських роботодавців, і повністю повернувши витрачені на навчання гроші?
Мрія? - Ні, реальність!
Вам надається унікальна можливість - участь в програмі Work & Study, що дає можливість не тільки пройти курси англійської мови в одному з найпрестижніших коледжів у прекрасному канадському місті Ванкувер (Vancouver, British Columbia, Canada) - третьому за величиною мегаполісі Канади (955 тис. жителів) або Торонто Онтаріо (Ontario, Canada) - найбільш населена і друга за площею провінція Канади,туристичному центрі країни. Її столицею є місто Торонто (Toronto, Ontario, Canada). У Вас буде можливість отримати канадський досвід роботи з хорошою зарплатою для студента!
Отже, ми пропонуємо три програми:
4.5 місяців у Канаді
за програмою Work & Study Canada:
Інтенсивне навчання на курсах протягом 9 тижнів
+
9 тижнів стажування у фешенебельних місцях відпочинку в провінціях British Columbia і Alberta і Ontario
6 місяців в Канаді:
12тижнів навчання
12тижнів практика
12 місяців у Канаді
за програмою Work & Study Canada:
Інтенсивне навчання на курсах протягом 12 тижнів
+
36 тижнів стажування у фешенебельних місцях відпочинку в провінціях British Columbia і Alberta і Ontario
Програми стажування дають не тільки прекрасну можливість практикувати англійську мову, але і заробити при мінімальній робочому тижні 30 годин. У день оплата стажування становить від 8 до 14 доларів на годину!
ЕММІГРАЦІЙНІ ПОСЛУГИ
Альберта
Манитоба
Ньюфаундленд и Лабрадор
Онтарио
Саскачеван
Британская Колумбия
Нью- Брансуик
Hовая Шотландия
Остров Принца Эдуарда
Территория Юкон
РОБОЧІ ЗАПРОШЕННЯ
Для фахівців, які збираються працювати в Канаді на постійній основі, необхідно оформити програму незалежної (професійної) імміграції до Канади.
Якщо ж фахівець має намір працювати в Канаді протягом короткого строку, йому необхідно отримати дозвіл на роботу. Дозвіл на роботу не видається тим людям,
які знаходяться в процесі пошуку роботи. Дозволи на роботу видаються тільки тим, хто має конкретну пропозицію про роботу, де вказано конкретний роботодавець і строк тимчасового найму.
Оцінити свої шанси на імміграцію до Канади

Відносно більшості робочих місць, процес отримання робочої візи починається з того, що канадський роботодавець повинен звернутися в найближчий центр Міністерства по розвитку трудових ресурсів Канади (HRSDC), щоб отримати дозвіл на запрошення закордонного фахівця на роботу. Міністерство має визначити, чи відповідає дане запрошення на роботу Канадським трудовим нормам, і підтвердити, що в Канаді відсутній кваліфікований фахівець - громадянин або постійний резидент Канади, який міг би працювати на посаді, запропонованої закордонному фахівцю.
Деяким категоріям заявників, наприклад, старшому керівному складу, священикам, співробітникам посольств або спортивним арбітрам, не потрібна попередня згода Міністерства.

Якщо заявник має намір працювати в провінції Квебек, йому може також знадобитися Сертифікат згоди на надання тимчасової роботи (CAQ), виданий Імміграційною службою Квебека.
Для отримання дозволу на роботу заявник повинен переконати візового офіцера в тому, що він має намір дотримувати умови тимчасового перебування в країні і покинути Канаду по закінченні трудового контракту. При розгляді заяви на отримання дозволу на роботу будуть прийняті до уваги всі попередні поїздки і раніше подані заяви. Велику увагу буде приділено фінансовому становищу заявника, щоб переконатися в тому, що він не звернеться за матеріальною допомогою до уряду Канади.
Важливо, що подружжя та діти-утриманці закордонних фахівців також мають право на отримання дозволу на роботу і навчання, якщо вони мають намір шукати роботу або відвідувати навчальний заклад у Канаді.

Адрес:Івано-Франківськ, Украина
Мазепи,42
Компания:Представництво Canada Application Group Corp.в Івано-Франківську
Контактное лицо:Ірина
Телефон:+380636815638
WWW:http://canadaru.ca
ICQ:559648845
email:Написать письмо
20.05.2011 13:54:10, ID #1498192 | Просмотров: 2165
Объявление нарушает правила? Сообщите нам
загрузка...
Похожее
Рубрики
Партнеры
Раскрутка сайта
Полиграфия без штанов!